Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²

Bakı, Nəsimi · Mirəli Qaşqay küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-265829 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

106.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təsvir

28 may metrosu nun ikinci çıxışına yaxın. Hərbi prokraturanın yanında Elit binalardan sayılan Servis Palace yaşayış binasında mənzil satılır 13/17 mərtəbə Ümumi sahə: 106 m² 3 otaqlı (mənzil mənzil qanuni 3 otaqdı ama studio tipli temir olunub) Təmiri: əla (əşyalarla birgə satılır) Sənəd:Müqavilə Qaz, su, işıq daimidir Qiymət: 390 000 AZN Rahat infrastruktur, sakit və elit ətraf mühit. Xidmət haqqı: Müştəridən 1% Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,679 AZN/m²

Ortadan 1.7% baha

Rayon ort: 3,617 AZN/m²

Nəsimi

3 617 AZN/m²

Son 6 ay: -4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.70%

Aktiv: 13136 Yeni: 4814 Tələb: Aşağı
390 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elsevər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi