Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²

Bakı, Xətai · Natiq Əliyev küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-228240 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

106.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Eyvan

Var

Təsvir

Ağ Şəhər bulvarı, Qənimətlər Parki, Ali Məhkəmənin yaxınlığı Xətai metrosuna piyada məsafədə yerləşən Boulevard Tower Residence 3 otaqlı mənzil satılır. • Mərtəbə 9/16 106 kv.m qanuni 3 otaq. • Mənzil vitraj pəncərələrlə əhatə olunub. • Yaşayış var alıb dərhal təmirə başlamaq olar. • Bütün komunallar daimidir blokda 2 sürətli lift. • Binanın 24/7 mühafizəsi qapalı həyəti -1 qarajı var. • Sənəd Müqavilə! • Əlavə məlumat ücün əlaqə saxlayın. • OFİS haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,255 AZN/m²

Ortadan 8.7% baha

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
345 000 AZN
Kupçalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi