Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Nərimanov · Atatürk prospekti · Ev10.Az

Satış EML-264229 1
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

17 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

ÇIXARIŞLI. İPOTEKAYA YARARLI. 8-ci mikrorayonda. HB GÜVƏN KLİNİKASIna yaxın. "Azadlıq" metrosu və Ayna Sultanova hekəli tərəfdə. 17 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsində, QANUNİ, 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin çıxarışı var. Ümumi sahəsi 105 kv.m. (çıxarışda 92 kv.m.). Yerləşim yeri çox əlverişlidir. XİDMƏT HAQQI: 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,600 AZN/m²

Ortadan 33% sərfəli

Rayon ort: 3,883 AZN/m²

Nərimanov

3 883 AZN/m²

Son 6 ay: -18.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.30%

Aktiv: 17876 Yeni: 6725 Tələb: Aşağı
273 000 AZN
Kupçalı
N

Namiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi