Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Yasamal · Bakı ş., Yasamal r. Səməd Vurğun küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-258119 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təsvir

Zabitlər bağı,Vurğun Residence kompleksində yerləşən 17 mərtəbəli, 4 bloklu premium yaşayış binasının 5-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 105 kv.m olan tam təmirli mənzil satılır. Mənzil yüksək keyfiyyətli materiallarla və zövqlə təmir olunub. Təmir zamanı fıstıq ağacından parket(1 kv 100 azn) , keyfiyyətli divar kağızları və İtaliya istehsalı qapılar istifadə edilib. Mənzildə olan mebel və elektron avadanlıqlara ümumilikdə 80 000 AZN-dən çox vəsait xərclənib və onların hamısı mənzildə qalacaq. 2 ayrı sanuzel. Texnika və avadanlıqlar: 2 ədəd kondisioner Bosch LED TV LG su filtr həm ana girişdə həm evdə Ev kinoteatrı Samsung Qabyuyan və paltaryuyan maşın Bosch Soyuducu LG Bundan əlavə, kupçalı şəxsi qaraj da mövcuddur. Kompleksin üstünlükləri: 24 saat mühafizə xidməti kamera müşahidə sistemi LİFT KONE rahat və təhlükəsiz yaşayış mühiti Prestijli və rahat yaşayış üçün ideal seçimdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,667 AZN/m²

Ortadan 93.7% baha

Rayon ort: 2,925 AZN/m²

Yasamal

2 925 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.40%

Aktiv: 12789 Yeni: 4488 Tələb: Aşağı
595 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nihat,Elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi