Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-237280 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Teçili Xırdalan Ş Heyder Parkının Qarşısı Super Temirli Menzil Satılır 🏢 Mərtəbə: 12/17 (Mertebe) 🏠 Otaq sayı: 3 Otağa Düzelme 🏘️ Tam Temirli 📐 Sahə: 105 kvm 📄 Sənəd: Kupça 💰 Qiymət 173,000 AZN (Real Alıcıya Endirim var) 📌Mənzile Aid video çəkilişdə var Wacapa yazin gonderek Mənzil Super təmirli, işıqlı və səliqəlidir. Rahat planlaşdırmaya malikdir, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Yerləşdiyi bina infrastrukturu zəngin ərazidədir — yaxınlıqda marketlər, məktəb, dayanacaq və digər vacib obyektlər mövcuddur. Alici Terefden Ofis Haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,648 AZN/m²

Ortadan 5.2% baha

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Xırdalan

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 2338 Yeni: 1163 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
M

Müşfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi