Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Nərimanov · Nazim Hacıyev küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-235506 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 17

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – NƏRİMANOVDA 3 OTAQLI MƏNZİL! . Nərimanov rayonu, Nazim Hacıyev küçəsində yerləşən geniş və komfortlu mənzil satışdadır. Nərimanov Parkı və Metropark Ticarət Mərkəzinin yaxınlığında yerləşir. Mənzil 17 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşir. . Mənzil haqqında: • Ümumi sahə: 105 kv.m • 3 otaqlı mənzil • Kupçalı (çıxarışlı) • Əşyalı satış • Geniş və işıqlı otaqlar • Rahat planlaşdırma • Qaz, su, işıq daimidir . Üstünlüklər: • Nərimanov Parkına yaxınlıq • Metropark Ticarət Mərkəzinin yaxınlığı • Prestijli və mərkəzi lokasiya • Yaxınlıqda məktəb, bağça, market və digər iaşə obyektləri • Rahat nəqliyyat infrastrukturu • Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçim . Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,990 AZN/m²

Ortadan 2.9% baha

Rayon ort: 3,878 AZN/m²

Nərimanov

3 878 AZN/m²

Son 6 ay: -18.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.90%

Aktiv: 18258 Yeni: 7050 Tələb: Aşağı
419 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi