Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Xətai · Mehemmed Hadi kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199229 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Ipotekaya yararli....cixaris(kupca) var...Tam Esyali.... Xalqlar Dostluğu və Əhmədli metrostansiyalarına piyada cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə, KATV yaxınlığında yerləşən 16 mərtəbəli yaşayış binasının 9-cu mərtəbəsində umumi sahesi 105 kvm olan qanuni 3 otaqlı, kupçalı və ipotekaya yararlı premium mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satışa cixarildi. Kommunal xətlər tam qaydasındadır: • Qaz daimidir • Su daimidir • İşıq daimidir • İnternet xətti mövcuddur Binada həm sərnişin, həm də yük üçün 2 ədəd işlək lift fəaliyyət göstərir. Yaşayış kompleksi tam məskunlaşmış və rahat infrastruktura malikdir. Sənədlər tam qaydasındadır. Ərazi baxımından çox əlverişli mövqedə yerləşir. Yaxınlıqda: • Xalqlar Dostlugu ve Ehmedli metrosu • Marketlər və ticarət obyektləri • Məktəb və uşaq bağçaları • Aptek və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Sirket haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,448 AZN/m²

Ortadan 18.2% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
257 000 AZN
Kupçalı
S

Seadet X

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi