Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Nərimanov · Şərq Bazarının yaxınlığı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194481 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 14

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nərimanov rayonu , Şərq Bazarının və Yeni Parkın yaxınlığında 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 5-ci mərtəbəsində 105kv sahəsi olan yaxşı təmirli Qanuni 3 otaqlı mənzil Satılır . Qaz ,işıq ,su daimidir . İstilik sistemi Kombidir . Sənədi Kupça Muqavilə. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,286 AZN/m²

Ortadan 15.8% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
345 000 AZN
Kupçalı
T

Tehran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi