Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Xətai · Xudi Məmmədov kuc. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-123004 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təsvir

KUPÇALI!!! İPOTEKAYA yararli...TAM ƏŞYALİ mənzil satilir... Hazi Aslanov metrosuna 2-3 dəq məsafədə QANUNU 3 otaqli mənzil satilir.....Qaz su isiq daimidir..Yeni 17 mertabali binanin 11 ci mertabasinda yerləşir...Umumi sahəsi 105 kv-dir...Təmiz İşiqli mənzildir... Bina infrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir... Real alıcılar zəng və ya whatsapp vasitəsilə əlaqə saxlaya bilər.Sirkat haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,305 AZN/m²

Ortadan 22.6% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
242 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
B

Bahar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi