Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz kücəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-110231 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 14

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

!!! İDEAL TƏKLİF .!!! !!! TƏCİLİ SATILIR.!!! Mənzil Nərmanov rayonu Təbriz kücəsində 28 may metrosun 5 dəqəlik məsafədə yerləşir yaxşı təmirli və bütün əşyalarıyla birlikdə SATILIR. - 3 otaq - 105kv - 10/14 - Qiymət 308000 Azn Belə tipli mənziləri 1000Azn kirayə verməy mümkündür yatırım məqsədli ideal mənzildir Mənzil 2yataq otaqı və zal və mətbəxdən 3 bolkon ibarıtdir mənzildir qanuni 3 otaq Əlavə məlumat ücün zəng edin və ya yazın Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,933 AZN/m²

Ortadan 24.8% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
308 000 AZN
Kupçalı
E

Elcin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi