Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov küç. · Ev10.Az

Satış EML-120687 2
4 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

102.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 12

KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI...!!!

Nərmanov Metrosuna yaxın..!! Qanuni 3-otaqlı Təmirli və Əşyalı mənzil satışa təqdim olunur...!! Binada QAZ+SU+İŞİQ daimidir...!!! Binanın Geniş Həyəti yeraltı qarajı səssiz sürətli liftləri və 7/24 mühafizəsi mövcudur..!!!

Real alıclar ətaflı məlumat üçün zənglə əlaqə saxlaya bilər...!!!

ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR...!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,235 AZN/m²

Ortadan 17.5% sərfəli

Rayon ort: 3,921 AZN/m²

Nərimanov

3 921 AZN/m²

Son 6 ay: -17.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
330 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rövşən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi