Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Nizami · Elşən Süleymanov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-179978 8
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 10

Təsvir

Kupçalı və ipotekaya tam yararlı.. . Nizami rayonu, Elşən Süleymanov küçəsində yerləşən, ümumi sahəsi 100 kv.m olan mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib. Hər otaqda pəncərə var, otaqlar ayrıdır və mətbəx ayrıca yerləşir. Mənzil 10 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşsə də, yeni tikili standartına görə 2-ci mərtəbə kimi hesab olunur. Mənzil iki tərəflidir (skvoznoy). . Evdə 2 ədəd, hər biri 5 metr olan balkon mövcuddur. Koridor, hamam və tualet isti döşəmə ilə təchiz olunub. Qaz, işıq və su daimidir. Mətbəx mebeli, koridorda və yataq otaqlarında quraşdırılmış xüsusi yığımlı dolablar mənzildə qalır. Sənədlər tam qaydasındadır. Ətrafda 8 km bazarı, 210 və 220 nömrəli məktəblər, uşaq bağçaları, Məlhəm Hospital və Nazlı Sarayı yerləşir və mənzildən cəmi 5 dəqiqəlik məsafədədir. Həyət sakitdir və daimi video müşahidə sistemi ilə qorunur. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün istənilən vaxt əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,270 AZN/m²

Ortadan 24.8% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
227 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Q

Qərib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi