Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov kücəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-066640 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

!!! TƏCİLİ SATILIR !!! İDEAL TƏMİRLİ MƏNZİL Nərmanov rayonu Nərmanov metrosuna yaxın Ətrafında 45- 212 no məktəblər müxtəlif marketlər və digər iaşə obyektləri mövcutdur SÜPER TƏMİRLİ VƏ ƏŞİYALARIYLA BİRLİKDƏ SATILIR - 3 otaq - 100kv - 11/15 - Qiymət 318000 Azn - SƏNƏDİ ÇIXARIŞ KUPCADI İPOTEKAYA YARARLIDIR Mənzil şəkildə göründüyü kimi təmirli 2 otaqan 3 otaqa ideal düzəlmədir zövqlü və müasir dizayənla təmir olunub əlavə məlumat ücün zəng edin və ya yazın XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,180 AZN/m²

Ortadan 18.5% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
318 000 AZN
Kupçalı
E

Elcin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi