Satılır 3 otaqlı mənzil 98 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · 3-cü mikrorayon qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-259409 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

98.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Nəsimi rayonu,Yegane şadlıq sarayının yani. 📍3-cü mikrorayon qəsəbəsi ünvaninda. 🚇Memar Əcəmi Metrostansiyasının yaxınlığı . ✅ Sahəsi 98 kv.m ✅ Otaq sayı: 3 otaq ✅ Mərtəbə: 14/16 ✅ Təmirli. ✅ İnkişaf etmiş infrastruktur . 📲 Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz . 📑 Xidmət haqqı 1 % təşkil edir .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,551 AZN/m²

Ortadan 12.7% sərfəli

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.30%

Aktiv: 5056 Yeni: 2257 Tələb: Aşağı
250 000 AZN
Təmirli
S

Sevinc xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi