Satılır 3 otaqlı mənzil 98 m²

Bakı, İnşaatçılar · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi 105 · Bina.Az

Satış EML-190825 2
16 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

98.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yasamal rayonu,Insaatcilar metrosunun yaxinliginda 3 otaqli menzil satilir.Elave melumat ucun elaqe saxlaya bilersiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,010 AZN/m²

Ortadan 1.9% baha

Rayon ort: 2,955 AZN/m²

İnşaatçılar

2 955 AZN/m²

Son 6 ay: +13.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.80%

Aktiv: 4515 Yeni: 1120 Tələb: Aşağı
295 000 AZN
Təmirli
I

Islam Salmanov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi