Satılır 3 otaqlı mənzil 98 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Q.Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-187391 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

98.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Ipotekaya yararli!! Ewyali!! Hezi Aslanov metrostansiyasi yaxinliginda yerlewen yeni tikili yawayiw kompleksinde 17/13 mertebesinde,sahesi 98kvm olan 3 otaqa birinci iwiqla duzelme ela temirli menzil ewyalari ile birlikde (elektrik avadanligi istisna) satilir. Istilik sistemi kombidir. Qaz,su ve ishiq fasilesizdir. Sened kupcadir. Etrafli melumat ucun zeng edin. Ofis xidmet haqqi 1% teshkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,449 AZN/m²

Ortadan 9.3% sərfəli

Rayon ort: 2,701 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 701 AZN/m²

Son 6 ay: +-0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.90%

Aktiv: 6631 Yeni: 2534 Tələb: Aşağı
240 000 AZN
Təmirli
V

Vaqif bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi