Satılır 3 otaqlı mənzil 97.6 m²

Bakı, İnşaatçılar · A.M.Şərifzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-191889 2
19 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

97.60m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 18

Təsvir

İnşaatçilar metrosu çixisinda yeni tikili yasayisli binasa sekillerde gorduyunuz kimi Temirsiz olan menzil satilir etrafli melumat ucun elaqe saxlayin Ofis haqqi 1% teskil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,023 AZN/m²

Ortadan 2.3% baha

Rayon ort: 2,953 AZN/m²

İnşaatçılar

2 953 AZN/m²

Son 6 ay: +13.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.80%

Aktiv: 4515 Yeni: 1120 Tələb: Aşağı
295 000 AZN
Ş

Şamrad Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi