Satılır 3 otaqlı mənzil 97 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-215993 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

97.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi Aslanov metrosuna 2-3 dəqiqəlik məsafədə, TBM MTK-da mənzil satılır.

🔹 17 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 🔹 Ümumi sahə: 97 kv.m 🔹 Qanuni 3 otaqlı 🔹 1 eyvan 🔹 Yarıyelçəkən (skvoznoy) 🔹 Qismən əşyalı 🔹 Tam təmirli 🔹 2 işlək lift 🔹 Çıxarış var 🔹 İpotekaya yararlıdır

Metroya yaxın yerləşməsi, geniş planlaması və rahat şəraiti ilə həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,670 AZN/m²

Ortadan 1.3% sərfəli

Rayon ort: 2,706 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 706 AZN/m²

Son 6 ay: +0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
140 000 EUR
259 000 AZN
Təmirli
N

Namiq Alizade

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi