Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 96 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Sadıqcan küçəsi · Bina.Az

Satış EML-032335 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 15

Təmiri

Təmirli

Təsvir

H.Aslanov m/st Sadıqcan küçəsi Elita restoranın yanı 15 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində 96 kvm qanuni 2 otaqdan 3 otaqa düzəlmiş mənzil satılır.Qaz su işıq daimidir.İstilik kombidir.Mənzildə yaşayış olmayıb.

SƏNƏD ÇIXARIŞ (Kupça) QİYMƏT: 258.000 AZN+ƏŞYALI Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,688 AZN/m²

Ortadan 1.2% sərfəli

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.60%

Aktiv: 4419 Yeni: 1231 Tələb: Aşağı
258 000 AZN
Təmirli
O

Orxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi