Satılır 3 otaqlı mənzil 96 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Şıxlınski küçəsi · Bina.Az

Satış EML-217256 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 17

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI .... Xətai Günəşli Qəsəbəsi General Şıxlınski Yeni Tikilidə Təcili Kupçalı 2 Otağdan 3 Otağa Düzəlmə Mənzil Satılır. Mərtəbə 17/15. Otaq sayı-3 Ümumi sahəsi 96 kv.m. ŞŞOOKK Qiymətə Cəmi 208000 AZN təklif olunur Qaz,su,işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Bina infrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidədir.

Komissiya haqqı 1 % təşkil edir.

Səhifəmizdə digər fəraqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz. *Relax Home* şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,167 AZN/m²

Ortadan 19.8% sərfəli

Rayon ort: 2,702 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 702 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
208 000 AZN
O

Orxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi