Satılır 3 otaqlı mənzil 95 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küç. · Bina.Az

Satış EML-260107 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi Aslanov metrosunun çıxışında, Tikmatda, əla təmirli, qanuni 2 otaq 3 otağa düzəlmə 95 kv, mənzil satışa çıxmışdır.İşiq, qaz, su daimidir.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdədir, ətrafında bir neçə məktəb, baxça, supermarketlər mövcüddur.

Yerləşmə Yeri : Həzi Aslanov mst / Məhəmməd Hadi küç Otaq sayı : 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə Sahə : 95 kv Mərtəbə : 2/16 Əşyalı/ Əşyasız : Qismən Əşyalı Sənəd : Çıxarış Qiymət : 209.000 Baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,200 AZN/m²

Ortadan 19.2% sərfəli

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.30%

Aktiv: 7753 Yeni: 3400 Tələb: Aşağı
209 000 AZN
Təmirli
N

Nəbi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi