Satılır 3 otaqlı mənzil 95 m²

Bakı, Nəsimi · Nəsimi r. · Tap.Az

Satış EML-239776 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

3-otaqlı mənzil, Nəsimi rayonu, Azər Əliyev küçəsi, 95 m² 🏡 Satılır – 3 otaqlı mənzil!

📍 8 Noyabr metrosuna cəmi 5 dəqiqə məsafədə 🏢 9 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi

📐 Sahə: ▫️ Çıxarışda: 75 kv ▫️ Ümumi: 95 kv

💡 Kommunal şərait: ✔️ Su, qaz, işıq daimidir ✔️ İpotekaya yararlıdır

🚗 Parking mövcuddur 🛋️ Mənzil əşyalarla birlikdə satılır

⚡ Təcili satış! 💰 Real alıcı ilə qiymətdə endirim mümkündür

📞 Ətraflı məlumat üçün zəng edə və ya WhatsApp-da yaza bilərsiniz

✍️ A.H

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,137 AZN/m²

Ortadan 40.5% sərfəli

Rayon ort: 3,590 AZN/m²

Nəsimi

3 590 AZN/m²

Son 6 ay: -4.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 12654 Yeni: 4431 Tələb: Aşağı
203 000 AZN
K

Kamil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi