Satılır 3 otaqlı mənzil 94 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küçəsi · Bina.Az

Satış EML-133223 1
6 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

94.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! NƏRİMANOV – ZÜMRÜD RESIDENCE

Nərimanov rayonu, Zümrüd Residence yaşayış kompleksində tam əşyalı və təmirli mənzil satılır. Mənzildə istifadə olunan əşyalar bahalı və keyfiyyətlidir. _________________________________________________ Mənzil haqqında:

2 otaqdan 3 otaga duzelib

Ümumi sahə: 94 kv.m

Mərtəbə: 17/11

Tam əşyalı

Keyfiyyətli (remontlu) təmir

Hüquqi sənədlər:

Çıxarış (Kupça) mövcuddur _________________________________________ 📱 WhatsApp aktivdir 💼 Şirkət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,457 AZN/m²

Ortadan 11.4% sərfəli

Rayon ort: 3,902 AZN/m²

Nərimanov

3 902 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
325 000 AZN
Təmirli
K

Kənan Qafarov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi