Satılır 3 otaqlı mənzil 92 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi, · Bina.Az

Satış EML-250337 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

92.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Yeni Baki yasayis kompleksi.Yaxinliginda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz ve Lift daimidır.Bina 9 mərtəbəlidir.Mənzil ise 2 cı mərtəbədir.Senedleri tam qaydasindadir(Kupca var). ıpotekaya yararlıdır tam esyalı satılır

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,522 AZN/m²

Ortadan 3.2% sərfəli

Rayon ort: 1,572 AZN/m²

Masazır

1 572 AZN/m²

Son 6 ay: -11.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.90%

Aktiv: 7186 Yeni: 2618 Tələb: Aşağı
140 000 AZN
Təmirli
R

RA Əmlak Abşeron

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi