Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
92.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
4 / 14
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Teçili Xırdalan Ş Heyder Parkının Qarşısı Abşeron City Yaşayış Kompleksinde Super Temirli Menzil Satılır 🏢 Mərtəbə: 14/4 (Mertebe) 🏠 Otaq sayı: Orginal 3 Otaq 🏘️ Tam Eşyalı 📐 Sahə: 92 kvm 📄 Sənəd: Müqavile 💰 Qiymət 165,000 AZN (Real Alıcıya Endirim var) 📌Mənzile Aid video çəkilişdə var Wacapa yazin gonderek Mənzil Super təmirli, işıqlı və səliqəlidir. Rahat planlaşdırmaya malikdir, yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Yerləşdiyi bina infrastrukturu zəngin ərazidədir — yaxınlıqda marketlər, məktəb, dayanacaq və digər vacib obyektlər mövcuddur. Alici Terefden Ofis Haqqı 1%
Xəritə
Bazar analitikası
1,793 AZN/m²
Ortadan 2.9% sərfəli
Rayon ort: 1,848 AZN/m²
1 848 AZN/m²
Son 6 ay: -15.8%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +12.90%