Satılır 3 otaqlı mənzil 90 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · CAVANŞİR KÜÇƏSİ · Bina.Az

Satış EML-129147 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏠 SATILIR | KÖHNƏ TİKİLİ (LENİNQRAD)

📍 Cavanşir küçəsi 🏢 9 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi (2-ci blok)

📐 90 m² 🛏 3 otaq (qanuni) 📄 Çıxarış var 🏦 İpotekaya yararlı 🛠 Əla təmirli

🪑 Qismən mebellə satılır 🌇 Balkondan şəhər və Alov Qüllələrinə mənzərə 🔥 Mərkəzi istilik | 💧 Su, qaz, işıq daimidir | Damda su çəni

🚗 2 şəxsi parkinq yeri ⚡ 1 parkinq elektromobil üçün zaryadkalıdır 🌳 Abad, sakit, ailəvi həyət | uşaq meydançası

📍 Yaxınlıqda: 🛒 Araz Market 🏫 Məktəb, bağça, dayanacaq 🌳 Gənclik Parkı – 7 dəq piyada 🛣 8 Noyabr pr. – 5 dəq 🚇 Həzi Aslanov m. – 10–12 dəq

💼 Ofis haqqı: 1 faizdir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,267 AZN/m²

Ortadan 16.7% sərfəli

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.60%

Aktiv: 4419 Yeni: 1231 Tələb: Aşağı
204 000 AZN
Təmirli
S

Süleyman bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi