Satılır 3 otaqlı mənzil 90 m²

Xırdalan, Xırdalan · Tap.Az

Satış EML-069223 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

3-otaqlı mənzil, Xırdalan ş. Köhnə bazarın yanı, 90 m² Xırdalan şəhəri köhnə bazarın yaxınlığında 5 mərtəbəli Leninqrad layihəli binanın 5 ci mərtəbəsində ( orta blok ) sahəsi 90 m² olan qanuni 3 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzilin 2 balkonu var Bəzi əşyalar qalacaq. Təmirdən sonra 7-8 ay yaşayış olub. Qaz, su, işıq dayimidir. Sənədi kupçadır, ipotekaya yararlıdır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,278 AZN/m²

Ortadan 19.7% sərfəli

Rayon ort: 1,592 AZN/m²

Xırdalan

1 592 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.40%

Aktiv: 1175 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
62 162 EUR
115 000 AZN
S

Sahib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi