Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Nəsimi · Həsən Əliyev küç · Bina.Az

Satış EML-089636 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil 8 Noyabr və Gənclik metrolarına 10 dəq lik məsafədə olan İnqilabda Ege hosbitalının yaxınlığında yerləşir. 17\4-ü 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə yaxşı təmirli və əşyalı, sənəd kupça Real müştərilə qiymətdə razılaşma olacaq Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,376 AZN/m²

Ortadan 6.4% sərfəli

Rayon ort: 3,608 AZN/m²

Nəsimi

3 608 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
287 000 AZN
Təmirli
F

Fərid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi