Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Xətai · Sergey Senyuşkin küç. · Bina.Az

Satış EML-089446 3
15 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

- Xətai ray, Sergey Senyuşkin küçəsi. Sevgi Parkına Panoramalı - 85 m² - 10/16 - 3 otaq

- Mənzil Məlümatları 3 otağa düzəlmə, Möhtəşəm təmirə malik mənzil. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Əşyaları ilə birgə satılır.

- Binanın məlumatları: 2 ədəd surətli lift, 7/24 mühafizə sistemi, yeraltı və yerüstü avtodayanacaq mövcuddur. Maraqlanan müştəriyə ətraflı videosunu da göndərə bilərəm.

Qiymət: 290.000 Azn Müştərilər üçün xidmət haqqı: 1%

Ətraflı məlumat üçün elə indi zəng edin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,412 AZN/m²

Ortadan 13.9% baha

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
290 000 AZN
Təmirli
Q

Qurban Qurbanlı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi