Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-085079 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ **Yeni Təmirli, İşıqlı və Rahat Mənzil Satışda!** ✨

Əlbalı Uşaq Bağçasının yaxınlığında, 17 mərtəbəli binanın **13-cü mərtəbəsində** yerləşən **85 kv.m** sahəli mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil **2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib**, **tam yeni təmirlidir** və **yaşayış olmayıb**.

🏡 **Üstünlüklər:**

* Kupçalı, **ipotekaya tam yararlıdır** * Qaz, su, işıq **daimi** * Səliqəli blok, işlək lift * Rahat planlaşdırma, işıqlı otaqlar * Ailə üçün ideal seçim

📍 Əla yerləşmə, sakit və əlverişli ərazi REAL ALICIYA ENRDIM OLUNCAQ.... Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. OFIS HAQQI 1% TESKIL EDIR

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,259 AZN/m²

Ortadan 13.3% sərfəli

Rayon ort: 2,605 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 605 AZN/m²

Son 6 ay: -0.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.10%

Aktiv: 1561 Yeni: 547 Tələb: Aşağı
192 000 AZN
Təmirli
N

NURLAN BƏŞİROV

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi