Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Nərimanov · Əlyar Əliyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-200985 1
8 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Nərimanov r-nu, Əlyar Əliyev küçəsi 🏢 "Seven Star" yaşayış kompleksi (Əsas bina)

💎 Seven Star-da möhtəşəm təmirli, 3 otaqlıya düzəlmə mənzil satılır!

🌆 Şəhərin ən prestijli komplekslərindən biri olan "Seven Star"-ın əsas binasında lüks mənzil təklif olunur. ✨ Mənzil yüksək zövqlə, keyfiyyətli materiallardan istifadə olunmaqla avro təmir edilib. 📏 85 kv.m-lik ümumi sahə hər bir detalın rahatlığı üçün hesablanıb. 🛋️ Qanuni 2 otaqlı mənzil, geniş mətbəx-studiya sayəsində 3 otaqlıya uğurla düzəldilib. ☀️ Mənzilin 2 eyvanı və 1 pəncərəsi var ki, bu da otaqların işıqlı olmasını təmin edir. 🚿 Gündəlik rahatlıq üçün 2 sanuzel (sanitar qovşağı) mövcuddur. 🔝 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşməsi ən əlverişli seçimlərdən biridir. 🛡️ Kompleks 24/7 mühafizə, geniş həyət və müasir infrastrukturla təmin olunub. 📞 Ətraflı məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün zəng edin!

📍 ул. Эльяра Алиева, р-н Нариманова 🏢 ЖК "Seven Star" (Основное здание)

💎 Продается элитная 3-комнатная квартира (перепланировка) в ЖК Seven Star!

🌆 В престижном жилом комплексе "Seven Star" предлагается к продаже квартира с великолепным евроремонтом. ✨ Дизайн интерьера выполнен в современном стиле с использованием высококачественных материалов. 📐 Общая площадь 85 кв.м грамотно распределена для вашего максимального комфорта. 🛋️ Квартира по документам 2-комнатная, успешно переделана в 3-комнатную с просторной кухней-студией. ☀️ Наличие 2 балконов и окна обеспечивает отличную инсоляцию и свет во всех комнатах. 🚿 Для дополнительного удобства предусмотрено 2 полностью оборудованных санузла. 🍀 Расположение на 7-м этаже 16-этажного дома — это идеальный баланс комфорта и доступности. 🏗️ ЖК "Seven Star" — это закрытый охраняемый двор, подземный паркинг и премиальный сервис. 📞 Звоните для получения подробной информации и просмотра квартиры!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,765 AZN/m²

Ortadan 3.4% sərfəli

Rayon ort: 3,899 AZN/m²

Nərimanov

3 899 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
320 000 AZN
Təmirli
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi