Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, İnşaatçılar · Həsən bəy Zərdabi pr. · Bina.Az

Satış EML-195286 1
13 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – Yaşamaq və İnvestisiya üçün İdeal Mənzil!

Yasamal rayonunda, çox əlverişli və prestijli ərazidə — Sosial Müdafiə Fondunun qarşısında, İnşaatçılar metrosu və Qələbə dairəsinə yaxın məsafədə yerləşən 3 otaqlı mənzil satışa çıxarıldı.

Mənzil daş binanın 5 mərtəbəli layihəsinin 2-ci mərtəbəsində yerləşir. Orta blok və orta mərtəbə olduğuna görə həm qışda isti, həm yayda sərin olur. Mənzil yelçəkəndir, geniş və işıqlı otaqlara malikdir.

Üstünlükləri: • Yaxşı təmir • Geniş mətbəx • Dövlət tərəfindən verilən mərkəzi istilik sistemi • İşıqlı və rahat planlama • Sakit və əlverişli məkan • Bakı Biznes Universitetinin düz yanı • İnşaatçılar və 20 Yanvar metrosuna cəmi 2 dəqiqəlik məsafə

Həm ailəvi yaşayış, həm də yüksək kirayə gəliri üçün əla seçimdir.

Qiymətdə real alıcı ilə razılaşmaq mümkündür.

Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,547 AZN/m²

Ortadan 11.9% sərfəli

Rayon ort: 2,891 AZN/m²

İnşaatçılar

2 891 AZN/m²

Son 6 ay: +11.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.70%

Aktiv: 4564 Yeni: 1160 Tələb: Aşağı
216 500 AZN
Təmirli
M

Malik bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi