Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Əhmədli · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-164889 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əhmədli metrosunun çixişinda17 mərtəbəli binanin ( Fartuna Mtk da) 5 ci mertebesinde 3 otağ. ( 2 den 3 duzelmə) orta temirli menzil satişa cixdi. MƏNZİLİN qazi suyu işigi daimidir. İstiliy sistemi Kombidir. Sənəd Kupça. İpatekaya yararli. Real aliciya qiymetde endirim olacağ. Ofis haqqi 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,159 AZN/m²

Ortadan 22.8% sərfəli

Rayon ort: 2,796 AZN/m²

Əhmədli

2 796 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.20%

Aktiv: 2427 Yeni: 663 Tələb: Aşağı
183 500 AZN
Təmirli
A

Ağa

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi