Satılır 3 otaqlı mənzil 83 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · M.Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-091261 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

83.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Kupca+Qaz!! Ipotekaya yararli!!. Hezi Aslanov metrosuna 3 deqiqelik piyada mesafede yerlewen yeni tikili elit yawayiw kompleksinde 17/14 mertebesinde,sahesi 83kv/m olan 3 otaqa duzelme menzil ewyalarin cox hissesi ile birlikde satilir. Doweme parket,Avropa otaq qapilari ve metbex mebeli gurawdirilib. Binada merkezi istilik sistemi,2 mertebeli yeralti dayanacaq,uwag meydancasi,24 saat muhafize xidmeti movcuddur. Sened kupcadir. Etrafli melumat ucun zeng edin. Ofis xidmet haqqi 1% teshkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,747 AZN/m²

Ortadan 1.8% baha

Rayon ort: 2,700 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 700 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.90%

Aktiv: 6631 Yeni: 2534 Tələb: Aşağı
228 000 AZN
Təmirli
V

Vaqif bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi