Satılır 3 otaqlı mənzil 83 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küç. · Bina.Az

Satış EML-177631 1
9 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

83.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Tibb universitetinə piyada məsafədə yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində 2otaqdan 3 otaqa düzəlmə umumi sahəsi 83kv olan tam təmirli mənzil qismən əşyalı şəkildə 245 min manata satılır.Binanın geniş həyəti və yer altı qarajı mövcuddur.Tam yaşayışlıdır.Qaz su işıq bütün komunallar daimidir.Bina artıq kupçalaşmaq üzrədir bu binada qiymətlər qısa müddətdə artmış olacaq sadəcə hal hazırda sənəd müqavilə olduqu üçün Ərazi üzrə münasib qiymətə satılır.Tikinti şirkətinin bir çox lahiyələri var hamsı problemsiz kupçalaşmışdır.Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,952 AZN/m²

Ortadan 17.3% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli
İ

İnvest Real Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi