Satılır 3 otaqlı mənzil 81 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Abbas Fətullayev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-183177 12

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

81.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Ipotekaya yararlidir (Sened kupcadir) Sems Yasayis kompleksinde Premium binadir sigma liftler Seliqeli sakit temiz heyeti Ela planirovkasi var Ehmedli Hezi Aslanov metrolarina 7-8 deqiqelik mesafededir Binanin altinda qaraji Araz marketi xirdavat magazasi yaninda mekteb bagca ve s Elave melumat ucun zeng ede bilersiniz Ofis haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,920 AZN/m²

Ortadan 31.6% sərfəli

Rayon ort: 2,808 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 808 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.60%

Aktiv: 4419 Yeni: 1231 Tələb: Aşağı
155 500 AZN
Təmirli
K

Kamran Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi