Satılır 3 otaqlı mənzil 80 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · İlqar Zülfüqarov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-077028 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

‼️ Təcili Kupçalı 2 dən 3 ə düzəlmə mənzil Həzi Aslanov metrosuna yaxın İlqar Zülfüqarov küçəsi 2 otaqdan 3 ə düzəlmə 16 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində mənzil 158 000 manata çıxıb satışa Firma haqqı 1 faiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,975 AZN/m²

Ortadan 27.1% sərfəli

Rayon ort: 2,708 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 708 AZN/m²

Son 6 ay: +0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.60%

Aktiv: 5926 Yeni: 1834 Tələb: Aşağı
158 000 AZN
Təmirli
N

Nəsrəddin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi