Satılır 3 otaqlı mənzil 80 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Cavadxan küç. · Bina.Az

Satış EML-259575 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Akademik Zərifə Əliyeva adına Milli Oftalmologiya Mərkəzinin yaxınlığında, 9 mərtəbəli "Leninqrad" layihəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşən 3 otaqlı, əla təmirli mənzildir. Qaz, su və işıq daimidir. Bütün əşyaları ilə birlikdə satılır. Bina lift və mərkəzi istilik sistemi ilə təchiz edilib. İpoteka üçün yararlıdır. Binanın ətrafında 5 No-li tam orta məktəb, uşaq bağçası və avtobus dayanacağı var. "Memar Əcəmi" və "Nəsimi" metrostansiyalarına piyada təxminən 5 dəqiqə.

Qeyd: mənzil satılandan sonra elan silinəcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,825 AZN/m²

Ortadan 3.4% sərfəli

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.90%

Aktiv: 4972 Yeni: 2252 Tələb: Aşağı
226 000 AZN
Təmirli
V

Vüqar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi