Satılır 3 otaqlı mənzil 78 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Nəsrəddin Tusi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-172146 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

78.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡✨ TƏCİLİ SATILIR! ✨🏡 📍 Əhmədli 🏢 3 otaqlı mənzil 📐 78kv.m sahə ⬆️ Mərtəbə: 9/9 💰 Qiymət: 145000 AZN 📊 Ofis haqqı: 1% ☀️ İşıqlı və geniş otaqlar 🚪 Rahat planlama 🏙️ Yaxşı yerləşmə 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın! 📲

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,859 AZN/m²

Ortadan 31.6% sərfəli

Rayon ort: 2,719 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 719 AZN/m²

Son 6 ay: +0.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.60%

Aktiv: 5926 Yeni: 1834 Tələb: Aşağı
78 378 EUR
145 000 AZN
Təmirli
D

Diana

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi