Satılır 3 otaqlı mənzil 75 m²

Bakı, Binəqədi · Əhməd Qasımov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-210294 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT!

Avtovağzal metrosuna yaxın məsafədə,Abidənin dairəsində yerləşən möhtəşəm təmirli mənzil.

Kupçası var+İpotekaya yararlıdır!

Qaz,Su,işıq daimidir.

Mənzil 2 otaqdan 3 otağa düzəlib

Mərkəzi istilik sistemi mövcuddur. geniş həyəti, uşaqlar üçün oyun meydançasi, stadion , parkingi var. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça,market,aptek və.s yerləşir.

Şirkət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,893 AZN/m²

Ortadan 19.9% sərfəli

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
142 000 AZN
Təmirli
İ

İlkin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi