Satılır 3 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Nəsrəddin Tusi küç · Bina.Az

Satış EML-176907 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 15

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔑 Turkuaz Premium Yaşayış Kompleksində | 3 otağa düzəlmə | ƏŞYALI | Dəniz mənzərəli

Həzi Aslanov metrosuna piyada məsafədə, Nəsrəddin Tusi küçəsində yerləşən prestijli kompleksdə tam hazır mənzil satılır.

* 65 kv.m | 15/10 mərtəbə * 2-dən 3 otağa ideal düzəlmə * Kupçalı * Dizayner təmiri

Üstünlüklər: ✔ Dəniz + şəhər mənzərəsi ✔ 7/24 mühafizə, şlaqbaum ✔ 2 mərtəbəli parking ✔ Uşaq meydançası, sakit həyət ✔ Metro və dayanacağa yaxın

Hazır gir yaşa və ya yüksək gəlirli kirayə üçün ideal variant!

📞 Ətraflı məlumat OFIS HAQQI 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,986 AZN/m²

Ortadan 9.7% baha

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.60%

Aktiv: 4419 Yeni: 1231 Tələb: Aşağı
209 000 AZN
Təmirli
N

Nərmin X

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi