Satılır 3 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Binəqədi · Azadlıq pr. · Bina.Az

Satış EML-250408 1
19 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Menzil idrak Liseyinin yaxinliqinda yerlesir Qanuni 3 otaq Senet kupça Binada qaz su işiq daimidir Bina yuksek infrastrukturdadi Yaxinliqda mekteb baqça ve s iaşə abyektleri movcuddur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,650 AZN/m²

Ortadan 11.8% baha

Rayon ort: 2,371 AZN/m²

Binəqədi

2 371 AZN/m²

Son 6 ay: -2.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.50%

Aktiv: 6431 Yeni: 2153 Tələb: Aşağı
185 500 AZN
Təmirli
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi