Satılır 3 otaqlı mənzil 62 m²

Bakı, Bayıl · Əlibəyov qardaşları küç. · Bina.Az

Satış EML-196932 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 2

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔥 TƏCİLİ SATILIR 🔥

🏡 3 otaqlı geniş və tam təmirli mənzil! 📍 İçərişəhər metrosuna cəmi 15 dəqiqəlik məsafədə 🌊 Bulvara və dayanacağa çox yaxın ✨ Tam təmirli – gir yaşa! 📄 Kupçalı 💎 Rahat yaşayış üçün ideal seçim!

⚡️ Yerləşmə yeri çox əlverişlidir 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,331 AZN/m²

Ortadan 28.3% sərfəli

Rayon ort: 3,249 AZN/m²

Bayıl

3 249 AZN/m²

Son 6 ay: +9.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.10%

Aktiv: 972 Yeni: 321 Tələb: Aşağı
144 500 AZN
Təmirli
S

Sahibə Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi