Satılır 3 otaqlı mənzil 62 m²

Bakı, Əhmədli · Məhsəti Gəncəvi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-091818 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Pluton şadlıq sarayının arxa tərəfi 5 nömrəli peşə litseyinin qarşısında yerləşir.Mənzil cox əlverişli yerdə yerləşir.Platon Şadlıq sarayının arxasi.Yaxınlığında məkdəb, baxca, marketlər və sair və ilaxır .Mənzil qismən əşyalı satılır. OFİS HAQQI 1% TƏŞGİL EDİR

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,435 AZN/m²

Ortadan 11.2% sərfəli

Rayon ort: 2,741 AZN/m²

Əhmədli

2 741 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
81 622 EUR
151 000 AZN
Təmirli
E

Elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi