Satılır 3 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Əhmədli qəs.N.Tusi küç. · Bina.Az

Satış EML-253104 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İpotekaya yararlıdır.! Əhmədli qəsəbəsi,N.Tusi küçəsi,Xətai yol polisinin,Bolmartın yaxınlığında 5 mərtəbəli Leninqrad layihəli Daş binanın 4-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m. olan yaxşı təmirli qanuni 2 otağın 3 otağa ideal düzəlməsi olan mənzi bütün əşyaları ilə (Texnika xaric) birlikdə satılır.Sənədləri qaydasındadır,çıxarış(kupça) var.Su,işığ,qaz,internet daimidir.Sanitar qovşaq mənzildə ayrı-ayrıdır təmirlidir.Mənzildə mərkəzi istilik sistemidir.İnfrastruktur baxımdan bina yola yaxın oaraq çox əla bir məkanda yerləşir,hər bir yerə yaxındır.Real alıcıya yerində qiymətində danışıq yeri var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,367 AZN/m²

Ortadan 12.1% sərfəli

Rayon ort: 2,692 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 692 AZN/m²

Son 6 ay: -0.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 6946 Yeni: 2849 Tələb: Aşağı
142 000 AZN
Təmirli
M

Mirislam

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi