Satılır 3 otaqlı mənzil 56 m²

Bakı, Qaraçuxur · Qara Qarayev pr. · Bina.Az

Satış EML-077163 2
12 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 12

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əmlakçı Official - dan ekskluziv variant satışa çıxdı!!!

Ⓜ️Qara Qarayev 𝐦/𝐬 yaxın 🔹12/11 mərtəbə 🔹1/3 otaq, 56 kv 🔹Əla təmirlidir 🔹İdeal variantdır 🔹𝐒ə𝐧ə𝐝: Çıxarış 🔹Çox əlverişli infrastrukturu var 🔹Real alıcıya endirim mümkündür 🔹Ə𝐭𝐫𝐚𝐟𝐥ı 𝐦ə𝐥𝐮𝐦𝐚𝐭 üçü𝐧 zəng edin 🔹𝐐𝐢𝐲𝐦ə𝐭: 178 𝟎𝟎𝟎 AZN ================================ 🔗𝐎𝐟𝐢𝐬 𝐱𝐢𝐝𝐦ə𝐭 𝐡𝐚𝐪𝐪ı 🔗 ✅ 𝐒𝐚𝐭ı𝐜ı - 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐬𝐚𝐭ış 𝐦ə𝐛𝐥əğ𝐢𝐧𝐢𝐧 𝟏 % ✅ 𝐀𝐥ı𝐜ı - 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐚𝐥ış 𝐦ə𝐛𝐥əğ𝐢𝐧𝐢𝐧 𝟏 % ================================ 𝐓ə𝐤𝐥𝐢𝐟 𝐁𝐢𝐳𝐝ə𝐧 S𝐞ç𝐢𝐦 𝐒𝐢𝐳𝐝ə𝐧 !

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,179 AZN/m²

Ortadan 1.2% sərfəli

Rayon ort: 3,217 AZN/m²

Qaraçuxur

3 217 AZN/m²

Son 6 ay: -25.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.30%

Aktiv: 2044 Yeni: 191 Tələb: Aşağı
178 000 AZN
Təmirli
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi