Satılır 3 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · 20 Yanvar küçəsi · Bina.Az

Satış EML-193242 5
12 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nəsimi rayon 4-cü mikrorayon Qızıl Tac şadlıq evinin yanında yerləşən 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində 2 otaqdan 3 otağa düzəldilmiş mənzil təcili olaraq satılır.Mənzil yeni təmirdən çıxıb təmirdən sonra yaşayış olmayıb.Mənzildə istilik sistemi kombidir qaz su işıq dayimidir.Ətraflı zəng edib marqlana bilərsiz. ofisin xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,982 AZN/m²

Ortadan 0.4% baha

Rayon ort: 2,970 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 970 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.10%

Aktiv: 3885 Yeni: 1267 Tələb: Aşağı
164 000 AZN
Təmirli
F

FƏQAN BƏY

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi