Satılır 3 otaqlı mənzil 50 m²

Bakı, Binəqədi · Şah Abbas küçəsi döngə 1 · Bina.Az

Satış EML-127902 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️❗️ÇOOOOOX TƏCİLİ SATILIR ❗️KUPÇALI BİNA ❗️QAZLI KUPÇALI BİNA ❗️XIRDALAN DAİRƏSİNDƏN BİNƏQƏDİYƏ GEDƏNDƏ YOLUN YAXINLIĞINDA ❗️KÖHNƏ TİKİLİ BİNADA ❗️ÇOX ƏLA VARİANT TƏLƏSİN FÜRSƏTİ ƏLDƏN VERMƏYİN ❗️HƏM ŞƏHƏRƏ HƏM BİNƏQƏDİYƏ HƏM XIRDALANA GEDİŞ OLAN ƏRAZİDƏ ❗️Binəqədi rayonu Şah Abbas küçəsi döngə 1 ünvanında Xırdalan dairəsindən Binəqədiyə gedən yolun yaxınlığında köhnə tikili 5 mərtəbəli binanın 1 mərtəbəsində mənzil satılır 3 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir ❗️KREDİT VƏ BARTER YOXDUR NƏĞD ŞƏKİLDƏ SATILIR ❗️DƏYƏRLƏNDİRİLƏSİ VARİANT ❗️REAL ƏLİNDƏ PUL OLAN ŞƏXSLƏR ZƏNG EDİN ❗️XİDMƏT HAQQI ALICI TƏRƏFİNDƏN 1% TƏŞKİL EDİR ❗️

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,300 AZN/m²

Ortadan 45% sərfəli

Rayon ort: 2,362 AZN/m²

Binəqədi

2 362 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
65 000 AZN
Təmirli
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi