Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 201 m²

Bakı, Keşlə · Mətbuat prospekti · Bina.Az

Satış EML-032475 7
14 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

201.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

PREMİUM MƏNZİL SATIŞDA – ELİT YAŞAYIŞ ÜÇÜN İDEAL SEÇİM!

📍 Rich Premium bina – şəhərin ən prestijli yaşayış komplekslərindən biri 🌲 Musabəyov parkının yanı – yaşıllıq, sakitlik və təmiz hava 🚇 3 №-li ASAN Xidmətin yaxınlığı – mərkəzi və rahat lokasiya

🔹 4 otaqdan 3 otağa ideal planlama 🔹 Ümumi sahə: 201 m² 🔹 Mərtəbə: 9 / 19 🔹 Sənəd: Kupça 🔹 Tam əşyalı – gir, yaşa konsepti

✨ Geniş, işıqlı və zövqlə təmir olunmuş mənzil, premium bina infrastrukturu, 24/7 mühafizə, abad həyət və rahat yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur.

💰 Qiymət: 565,000 AZN 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,811 AZN/m²

Ortadan 23.3% sərfəli

Rayon ort: 3,667 AZN/m²

Keşlə

3 667 AZN/m²

Son 6 ay: +106.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +6.30%

Aktiv: 963 Yeni: 38 Tələb: Aşağı
565 000 AZN
Təmirli
A

Ağa Rzayev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi