Satılır 3 otaqlı mənzil 166 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küç · Bina.Az

Satış EML-202256 1
7 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

166.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 15

Təsvir

Nərimanov rayonu, Şərq bazarı və Təhsil naziriiyi yaxınlığında yerləşən 15 mərtəbəli kompleksde, qanuni 3 otaq, ümumi sahəsi 166 kv.m., təmirsiz mənzil satılır. Mənzil qeniş və işiglı otaqları, hündür tavanı, rahat proyektə sahibdir. Kompleks daxilində geniş giriş hissələri, avtomobillərin həyətə məhdud buraxılması və rahat piyada zonaları sakinlərin komfortunu maksimum səviyyədə təmin edir. Bina şəhərin əsas magistralına birbaşa çıxışlı prestijli lokasiyada yerləşir. Yaxınlıqda supermarketlər, ticarət mərkəzləri, restoranlar və gündəlik həyat üçün vacib bütün infrastruktur mövcuddur. Geniş və peşəkar şəkildə abadlaşdırılmış həyət: dekorativ yaşıllıq zolaqları, müasir işıqlandırma sistemi, uşaq oyun meydançası, istirahət pergolaları, idman və tennis sahələri ilə komfortlu və təhlükəsiz yaşayış mühiti. Наримановский район, недалеко от Şərq bazarı и Министерства Образования, в новопостроенном 15- ти этажном доме, 3-х комнатная квартира, общ.пл. 166 кв.м., под маяк. Квартира имеет удачную планировку, просторные и светлые комнаты, высокие потолки. Просторные входы комплекса, ограниченное количество парковочных мест во дворе и удобные пешеходные зоны обеспечивают максимальный комфорт для жителей. Здание расположено в престижном районе с прямым доступом к главной городской автомагистрали. Поблизости находятся супермаркеты, торговые центры, рестораны и вся необходимая инфраструктура для повседневной жизни. Просторный и профессионально благоустроенный двор: комфортная и безопасная среда для жизни с декоративными зелеными полосами, современной системой освещения, детской площадкой, беседками для отдыха, спортивными и теннисными кортами.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,750 AZN/m²

Ortadan 29.5% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
456 500 AZN
Ə

Əli bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi